YAZ KAMPANYASI
Anahtar teslim daire tadilatları, mantolama, ısı yalıtımı, dekorasyon, izolasyon, alçıpan ve asma tavan sistemleri cephe kaplama sistemleri, çatı onarımı işleriniz için uygun fiyat kaliteli işçilik...
ÜCRETSİZ KEŞİF : 0 533 258 12 58

Anahtar Teslim Proje İşleri

Anahtar Teslim Proje İşleri

Bazı projeler vardır ki, başından sonuna kadar sizi en az sizin kadar düşünecek ve projeyi sahiplenecek danışmanlara ihtiyaç duyarsınız. Bu çözüm ortaklarının ne istediğinizi tam olarak anlamalarını ve uygulamalarını beklersiniz, bir başka deyişle içinizin rahat etmesini istersiniz.

İnşaat sektörü uzmanlığın çok önemli olduğu, tüm alanları ciddi bir teknik altyapı ve tecrübe isteyen bir konudur. Son yıllarda birçok firma bu konu ile ilgili tek tek her aşamasında teklifler alıp, her bir aşama hakkında bilgi edinmek yerine anahtar teslim hizmet veren tek bir taahhüt ve proje firmasına işi teslim edip büyük bir yükten kurtulmaktadırlar.

Projenizi anahtar teslim olarak yaptırmanızın birçok avantajı vardır;

 Onlarca firma yerine tek bir firma ile muhatap olunacak; dolayısıyla iş ve evrak yükü azalacaktır.
 Uzun bir piyasa araştırması sürecinden sonra birçok alt iş için çok fazla sayıda fiyat ve teklif alma süreci yerine yalnızca bir kere teklif alma süreci yaşanır.
 Alt işleri yapacak olan firmaların programlarının bağımsız olmalarından kaynaklanan; yapım süreci ve aşamalar arasında uyumsuzluklar oluşma ihtimali en aza indirgenir.
 Projeyi anahtar teslim alan firma bütçeyi de baştan belirleyeceği için sonradan bütçe aşılması/ ek yatırım için ek bütçeler oluşturulmasu gibi önemli problemler olma ihtimali en aza indirgenir.
 Proje süresinde talep edilebilecek olası değişiklikler ve düzeltmeler için tüm alt firmalarla toplantı yapmak ve yeni programı belirlemek yerine tek bir firma ile görüşmek çözüm için yeterli olacaktır.
 İnşa süresince zaman en iyi şekilde planlanacağı için Endüstriyel veya Ticari Yapı çok daha kısa sürede hizmete açılarak işlemeye ve kazanç elde etmeye başlaması sağlanacaktır.

 

Burada en önemli konu tek bir firmaya güvenerek süreci teslim ettiğiniz için işi üstlenecek bu firmanın doğru seçilmesidir.

DEHA İNŞAAT uzun yıllara dayanan tecrübesi, birçok işte değerlendirerek seçtiği çözüm ortakları ve sunduğu müşteri odaklı hizmet ile anahtar teslim proje ihtiyaçlarınızda kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı sonuçlar sunmaktadır.

Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır. Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Evin, Dükkanın, işhanının ya da binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün.

Firmamız inşaat yönetimi, üretim, kalite kontrol, projelendirme ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı servis vermekte olup, uzman kadro ve makine parkına sahiptir. Betonarme, ahşap, ağır çelik, hafif çelik yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize ve inşaa edebilecek tüm efektif ve yetkinliğe sahiptir.

Anahtar Teslim İnşaat Hizmetleri Nelerdir?

Restoranlar

Mağazalar

Villa tasarım ve dekorasyonu

Daire tasarım ve dekorasyonu

Ofis tasarım ve dekorasyonu

Kat Karşılığı İnşaat

İnşaat Taahhüt İşleri

Müteahit İşleri

İnşaat Proje Çizimleri

İnşaat Danışmanlığı

Anahtar Teslimi Kaba İnşaat

Konut İnşaatları Yapımı

AVM, Katlı İş Merkezi, Plaza Yapımı

İnşaat Statik ve Mimari Tasarımları

Sanayi Tesisleri

Her türlü endüstri tesisinin anahtar teslimi inşaatı

Deprem Güçlendirme

Yapıların güçlendirme imalatlarının yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla da değerlendirilerek anahtar teslimi gerçekleştirilmesi

Kamp Tesisleri

Kalıcı ve geçici prefabrik kamp tesislerinin altyapısı ile beraber anahtar teslimi yapımı

Okul ve Sosyal Tesisler

Her türlü eğitim tesisleri, üniversite kampüs ve yurt binaları anahtar teslimi inşaatları

09 Ağustos 2018
4.075 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.